GWARANCJA JAKOŚCI

Kompleksowe i profesjonalne usługi utrzymania czystości oraz techniczna obsługa obiektów

Sprawdź

O nas - firma sprzątająca Kłodzko

W związku z nieustannym rozwojem grupy K2, postanowiliśmy wdrożyć dla naszych dotychczasowych i nowych klientów nową grupę usług. Kompleksowe rozwiązania z zakresu sprzątania i bieżącego utrzymania czystości oraz szereg usług specjalistycznych, to zadania realizowane przez K2Service.

Nasze usługi wykonujemy w różnorodnych budynkach użyteczności publicznej, obiektach przemysłowych oraz terenach do nich przylegających. Realizujemy umowy na sprzątanie długoterminowe oraz zlecenia jednorazowe. Jako firma sprzątająca działamy zwłaszcza na terenie Kłodzka, Nowej Rudy, Wałbrzycha oraz okolic.

Z usług sprzątania zadowolone są między innymi firmy z Kłodzka i Nowej Rudy. Świadczą o tym otrzymane referencje.

Nasze usługi kierujemy do klientów, którzy cenią sobie fachowość i solidność. Poprzez indywidualne podejście do specyfiki danego obiektu każde zlecenie traktujemy z należytą uwagą.

          

Jako firma sprzątająca, działająca w okolicach Kłodzka, jesteśmy w stanie sprostać życzeniom najbardziej wymagających klientów. Dzięki zlokalizowaniu naszej siedziby w Nowej Rudzie do każdej firmy w Kotlinie Kłodzkiej mamy niedaleko i usługi sprzątania możemy zrealizować w bardzo szybkim tempie. Poprzez indywidualne podejście do specyfiki danego obiektu zrealizujemy każde zlecenie na utrzymanie czystości, sprzątanie czy usługi specjalistyczne.

 

Nieustanny rozwój, kompleksowe rozwiązania, indywidualne podejście

Zobacz, co możemy Ci zaoferować:

Usługi

Partnerzy

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Mapa dojazdu

Panel wysuwany

icon K2Poland

K2SERVICE jest częścią grupy K2

Zobacz
Treść po scrollowaniu i czasie
Zamknij
0
99000
5000

MyLiveChat

Please publish modules in offcanvas position.