GWARANCJA JAKOŚCI

Kompleksowe i profesjonalne usługi utrzymania czystości oraz techniczna obsługa obiektów

Sprawdź

Jak działamy? - sprzątanie Kłodzko, Nowa Ruda

Dzięki zaangażowaniu we współpracę z klientem opracowaliśmy zintegrowany system zarządzania kontraktem oraz obsługą zamówionej usługi sprzątania i utrzymania czystości. Wykonywane przez nas usługi związane ze sprzątaniem są najważniejszą działalnością naszej firmy. Mamy w tym olbrzymie doświadczenie, co mogą potwierdzić zadowoleni Klienci z Kłodzka, Nowej Rudy oraz innych okolicznych miejscowości.

 
1

Wizja lokalna

 
2

Wprowadzenie

 
3

Realizacja

 
4

Kontrola

Wizja lokalna

Pierwszy i jeden w ważniejszych punkt współpracy. Wizja lokalna to nic innego jak oględziny obiektu wraz z klientem i ustalenie kluczowych dla współpracy czynników. Dzięki temu klient precyzyjnie wskazuje newralgiczne miejsca do sprzątania na terenie obiektu, dla nas z kolei, jest podstawą do precyzyjnego przygotowania oferty.

Wprowadzenie

Rozpoczynając usługę sprzątania jesteśmy w 100% przygotowani do warunków na obiekcie. Zapewnienie niezbędnych narzędzi, dobranie odpowiedniej chemii oraz odpowiednie przeszkolenie pracownika z ustalonego zakresu obowiązków to działania priorytetowe realizowanie na tym etapie współpracy. Dzięki temu terminowo rozpoczynamy każde zlecenie.

Realizacja

Najważniejszy punkt w naszym schemacie, dokładamy największych starań aby w pełni realizować założenia ustalone z klientem. Natychmiastowo reagujemy na nieoczekiwane zdarzenia na obiekcie i cyklicznie szkolimy pracowników z zakresu najnowszych technologii z branży związanej ze sprzątaniem oraz utrzymaniem czystości.

Kontrola

Wierzymy, że odpowiednie kontrolowanie jakości oferowanych przez nas usług sprzątania daje możliwość dostarczenia klientowi takiej usługi o jakiej marzył. Stawiamy na wielokanałową komunikację z klientem.

Powyższe elementy stanowią integralną całość, która daje pewność dostarczenia usługi zgodnej z oczekiwaniami naszych klientów.

Nieustanny rozwój, kompleksowe rozwiązania, indywidualne podejście

Zobacz, co możemy Ci zaoferować:

Kontakt

Partnerzy

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Mapa dojazdu

Panel wysuwany

icon K2Poland

K2SERVICE jest częścią grupy K2

Zobacz
Treść po scrollowaniu i czasie
Zamknij
0
99000
5000

MyLiveChat

Please publish modules in offcanvas position.